Chirurgas, onkologas, mamologas

Med. dr. Edvin Ostapenko

Domėjimosi sritys: krūtų ligų diagnostika ir gydymas, onkologiniai krūtų susirgimai, krūtų onkoplastinė ir rekonstrukcinė chirurgija implantais, pilvo sienos išvaržų ir diastazės diagnostika bei gydymas, odos ir poodžio gerybinių ir piktybinių darinių šalinimas, randų korekciją. Atlieka: biopsijas, darinių šalinimą radijo dažnio technologijomis, įvairias chirurgines operacijas bei krūtų ir sritinių l/m echoskopinį tyrimą.

Išsilavinimą įgijo Vilniaus universiteto Medicinos fakultete ir Vienos Medicinos universitete. Įvairiapusės patirties gydytojas sėmėsi dirbdamas Austrijoje, Vienoje (Vienna General Hospital), Šveicarijoje, Ziuriche (Zurich Breast Center) ir Italijoje, Milane (European Institue of Oncology).

2024 m. Vilniaus universitete įgytas medicinos mokslo daktaro laipsnis. Disertacijos tema "Vienmomentė prepektoralinė krūtų rekonstrukcija implantais pacientams, sergantiems krūties vėžiu".

Gydytojas nuolat tobulina savo kvalifikaciją, kasmet dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose bei seminaruose.

Paslaugų sąrašasKaina
Gydytojo chirurgo mamologo dr. E. Ostapenko konsultacija70 Eur
Gydytojo chirurgo mamologo dr. E. Ostapenko pakartotinė konsultacija50 Eur
Odos ir poodžio gerybinių ir piktybinių navikų operacinis gydymas300-600 Eur
Krūties biopsija plona adata (kaina su citologiniu ištyrimu)100 Eur
Įtraukto spenelio korekcija 550 Eur
Krūtų ir sritinių limfmazgių echoskopija 75 Eur
Randų šalinimas radiokauteriu200-400 Eur
Kalbos: lietuvių, lenkų, anglų, vokiečių, rusų.
Registruotis