Chirurgas, onkologas, echoskopuotojas

Anatolij Ostapenko

Domėjimosi sritys: skydliaukės ir prieskydinių liaukų gerybinių ligų diagnostika; skydliaukės piktybinių ligų diagnostika ir histologinis patvirtinimas (biopsija), gydymo plano nustatymas ir aptarimas, pooperacinių pacientų stebėsena. Priekinės pilvo sienos bei pooperacinių išvaržų diagnostika ir gydymas, tulžies pūslės ligų diagnostika ir gydymas, odos ir poodžio gerybinių ir piktybinių darinių šalinimas. Atlieka: biopsijas, darinių šalinimą radijo dažnio technologijomis, įvairias chirurgines operacijas ir echoskopinį ištyrimą.

Gydytoju chirurgu A. Ostapenko dirba nuo 1983 metų. Išsilavinimą įgijo Vilniaus universiteto Medicinos fakultete. Yra atlikęs virš 5 000 operacijų. Yra vienas iš endokrininės chirurgijos bei minimaliai invazinės chirurgijos pradininkų Lietuvoje. Aktyviai dalyvauja studentų ir rezidentų mokslinėje ir praktikinėje veikloje Vilniaus universiteto Santaros klinikose. 

Patyręs gydytojas nuolat tobulina savo kvalifikaciją, kasmet dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose bei seminaruose.

Paslaugų sąrašasKaina
Gydytojo chirurgo A. Ostapenko konsultacija90 Eur
Gydytojo chirurgo A. Ostapenko pakartotinė konsultacija70 Eur
Odos ir poodžio gerybinių ir piktybinių navikų operacinis gydymas300-600 Eur
Gerybinių odos darinių šalinimas radiokauteriu 70-100 Eur
Skydliaukės ir kaklo limfmazgių echoskopija 60 Eur
Echoskopinis ištyrimas vyrams (skydliaukė, virškinimo sistema, uropoetinė sistema, antinksčiai, blužnis, prostata) 150 Eur
Kalbos: Lietuvių, anglų, rusų, lenkų
Registruotis